O mnie

Agnieszka Michnowicz

Agnieszka Michnowicz - psychoterapeuta Gorzów

Poznajmy się

Jestem psychologiem i psychoterapeutką integratywną, certyfikowaną przez EAP(European Association Psychotherapy) i PTPI. Posiadam Europejski Certyfikat Psychoterapeuty ECP (European Certifikate of Psychotherapy) oraz Polski (PTPI), wydany przez  Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej (nr certyfikatu 20/2016). Jestem dyplomowaną absolwentką  4-letniego Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie (całościowe szkolenie w zawodzie psychoterapeuty). 

Studia psychologiczne w trybie dziennym, ukończyłam na Uniwersytecie im. A Mickiewicza w Poznaniu.

Dbając o wysoki standard moich usług swoją pracę od wielu lat  poddaję systematycznej superwizji. Aktualnie w HUMANI w Poznaniu.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę teoretyczną i praktyczna biorąc udział w szkoleniach i kursach z udziałem uznanych, międzynarodowych psychoterapeutów i superwizorów.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Stowarzyszenia EFT  oraz Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii -European Association Psychotherapy (EAP).

Lat doświadczenia
Ukończonych szkoleń
Zadowolonych klientów

Agnieszka Michnowicz - psychoterapeuta Gorzów

Wspólne odnajdywanie odpowiedzi

Jako psychoterapeutka integratywna w pracy z pacjentem korzystam z wiedzy i sposobów leczenia z różnych podejść psychoterapeutycznych. Wiedza praktyczna, jak i ta zdobywana w szkoleniach, wpłynęła  na zmiany w mojej pracy na przestrzeni lat. Aktualnie opieram się głównie na podejściu psychodynamicznym/ psychoanalitycznym  i gestalt. 

    W mojej pracy jestem uważna na człowieka i wszystko to, co jest ważne w jego świecie. Jestem ciekawa każdej jednostki. Wspólne odnajdywanie odpowiedzi, tego co ukryte, łączenie, integrowanie, tego co ważne w człowieku, jest moja pasją. 

Mój gabinet terapeutycznym jest miejscem, gdzie nie oceniamy, nie stygmatyzujemy, jest tu miejsce na wszystko co trudne, na zrozumienie, współodczuwanie, spotkanie, towarzyszenie ,poznawanie siebie, nazywanie tego co w chaosie, często w końcu zobaczenie siebie…swoich uczuć, potrzeb,  naukę komunikowania się ze sobą i światem w sposób przynoszący miłość, spokój , siłę i satysfakcję.

Agnieszka Michnowicz - psychoterapeuta Gorzów

Zapraszam na

Psychoterapię par i rodzin

Psychoterapię indywidualną

Sesje wspierające, ukierunkowujące na rozwiązanie, pomocne w kryzysie, trudnej sytuacji życiowej